« HABERLER » KGM’den 25’inci yıla muhteşem kutlama

KGM’den 25’inci yıla muhteşem kutlama

Akdeniz Bölgesi’ndeki faaliyetinin 25’inci yılını kutlayan KGM Group, önceki akşam Akra Barut Hotel’de gerçekleştirilen gala gecesinde, muhteşem bir geceye imza attı.

ANTALYA’DA 1989 yılından bu yana doğal taş ve inşaat sektöründeki faaliyetlerine devam eden KGM Group, Akdeniz Bölgesi’ndeki 25’inci yılını muhteşem bir geceyle kutladı. Geceye, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Aydın Milletvekili Semiha Öyüş, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdurrahman Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Cemil Tombul ile çok sayıda iş adamı katıldı. Gecede ayrıca 5, 10 ve 20 yılı aşkındır KGM Group’ta hizmet verenlere de özel bir plaket verildi.

GALA GECESİ ÜNLÜ TÜRKÜCÜYLE ŞENLENDİ

Akra Barut Hotel’de gerçekleştirilen ve ev sahipliğini KGM Group Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Karakaya ve eşi Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Karakaya’nın üstlendiği geceye Hülya Orhan ile ünlü sanatçı Bülent Serttaş da muhteşem sahnesiyle renk kattı. Esprili sahnesiyle davete katılanları eğlendiren Bülent Serttaş, gece boyunca hareketli müzikleriyle davetlilere muhteşem anlar yaşattı.

Antalya Caddesi Aksekili Sok. No:49 Altınova/ANTALYA
Telefon 0 242 340 40 00 Faks 0 242 340 40 02
info@kgmgranitmermer.com

Tüm hakları KGM GROUP'a aittir © 2015   |   Tasarım Ajansweb